Randevu Alma ve Muayene
24 Ağustos 2023

Hastane Başvuru

Hastanemiz web sitesi üzerinden, https://izzetbaysaldh.saglik.gov.tradresi üzerinden giriş yaparak çevrimiçi işlemlerden ana ekrandan MHRS çevrimiçi sekmesinden giriş yapabilirsiniz.

Web sitesi üzerinden https://www.mhrs.gov.tr adresi üzerinden veya e- devlet üzerinden giriş yaparak randevu oluşturabilirsiniz.

Doğrudan başvuru, Hasta Kayıt Birimlerine doğrudan başvurarak muayene sırası mevcut ise sıranızı alabilir yada danışma biriminden randevunuzu oluşturabilirsiniz.

ALO 182; Hastane Randevu Merkezi'dir. Hastalarımız bu numarayı arayarak hastanemizden randevu alabilir ya da randevularını iptal ettirebilirler.

Hasta kayıt işlemleri in hastanın bizzat kendisi ve kimlik belgesi olmalıdır. Hastane randevusu alan hastalarında  30 dakika önce hastanede olması gerekmektedir.

Muayene Olacak Hastalarımız

Hastanemize başvuran hastalarımız için poliklinik ana koridorlarda/bankolarda hasta kayıt masaları mevcuttur. Bu birimimizde yeterli sayıda eleman kayıt ve randevu işlemlerinizi gerçekleştirmek için görev yapmaktadır. Tüm ünitelerimizde; 08.00 ile 09.00 saatleri arasında muayene olmak istediğiniz poliklinikten, 09.00 – 16.20 saatleri arasında poliklinik ana koridorlardaki Hasta Kabul bankolarından giriş alınabilmektedir (Acil servisimiz 7/24 saat hizmet vermektedir.).

Sosyal güvenceniz yok ise, muayene olacağınız sekreterlikten barkod aldıktan sonra vezneye ödeme yapıp muayenenizi olabilirsiniz.

Her üç ünitemizde engelli, yaşlı hastalarımıza tedavide öncelik hakkı tanınmaktadır. Bu hasta grubu için; Danışma / Hasta Kayıt Biriminden direkt kayıt alınabilmektedir.

Eğer merkezimize ilk kez başvuruda bulunuyorsanız hasta kayıt biriminden hekiminizi seçerek kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Hasta kabulünde ve diğer tüm işlemlerde TC kimlik numarası hasta ve kimlik doğrulaması yapılmaktadır.

Bilgileriniz alındıktan ve bilgisayar sistemine girişiniz yapıldıktan sonra ilgili bölüme yönlendirmeniz Hasta Karşılama ve Yönlendirme elemanlarımız ile yapılacaktır.

Polikliniklerdeki sıra numaralarınızı, koridorlarımızdaki LCD ekranlardan takip edebilirsiniz.

Laboratuvar, Görüntüleme, Hekim Çalışma Listesi vb. bilgiler için hastane web sayfamızdan yararlanabilirsiniz. 

Hastanemizin işleyiş ve düzeni ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için; Hasta Hakları Birimi, Dilek – Öneri Kutularına veya hastane web sitemize başvurabilirsiniz.