Online gebe eğitimi
22 Nisan 2022


Bolu İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı gebe okulları korona virüsü salgını nedeniyle eğitimlerine uzaktan eğitim şeklinde devam ediyor.


  • Online gebe eğitimi.jpg


Dünyayı saran ve çok sayıda ölüme neden olan yeni tip korona virüs, herkesi olduğu gibi anne adaylarını da tedirgin ediyor. Küresel bir salgın haline gelen koronavirüs, hamilelik veya gebelik döneminde olan kadınları bir hayli endişelendirirken, Bolu İl Sağlık Müdürlüğü Gebe Okulu eğitimlerini online olarak gerçekleştiriyor.

Bolu İl Sağlık Müdürlüğü tarafından sosyal medya hesabından konuya ilişkin yapılan açıklamada; “Dünya ve ülkemizin geçirdiği zorlu süreçte, Bolu Valiliği ve İl Sağlık Müdürlüğü olarak Gebelerimizin Yanındayız! Gebe Okulları ve Gebe Bilgilendirme Sınıflarımız bu süreçte de uzaktan eğitim şeklinde eğitimlerine devam edecektir. Gebelerimiz, gebelik, doğum, lohusalık, bebek bakımı ve emzirme ile ilgili bilgileri uzaktan eğitim yöntemi ile online sınıflarda alabilecekler, akıllarına takılan soruları eğitimcilerimize sorabileceklerdir.” ifadelerine yer verdi. 

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Ünitesi Gebe Okulu:

0 374 218 06 67 - Dahili 44 02